جدول اعتبار 1398 روزه !

به بهانه شروع دوره‌های گاتریم سه سطح با تخفیف های متفاوت برای دانش‌پذیران در نظر گرفته شده که هنگام ثبت‌نام و پرداخت در دوره‌های در حال ثبت‌نام طبق تعداد ثبت‌نام‌کنندگان به صورت خودکار به دانش‌پذیر تعلق می‌گیرد.

از جدول اعتبار
1398 روزه

روز باقی‌مانده
اتمام کمپین
کد یکی‌ها

کد یکی‌ها

تخفیف دائمی 21%

تکمیل شد

کد دویی‌ها

کد دویی‌ها

تخفیف دائمی 16%

تکمیل شد

کد سه‌ای‌ها

کد سه‌ای‌ها

تخفیف دائمی 8%

299 نفر باقی‌مانده

شرایط استفاده

زمانی که دانش‌پذیر در یک دوره ثبت‌نام و پرداخت کند، چنانچه جزء 398 نفر اول باشد سیستم به صورت خودکار بر اساس تعداد ثبت‌نامی‌ها یکی از کدهای بالا را به او اختصاص خواهد داد، و تخفیف تخصیص داده شده در هنگام ثبت‌نام در دوره ها تا 1398 روز! با تمامی تخفیف‌های دیگر قابل تجمیع است و برای او اعمال خواهد شد.( به عنوان مثال: نفر دوازدهم که ثبت نام و پرداخت خود را  انجام می‌دهد،جزء کد دویی‌ها محسوب شده و به صورت خودکار 16درصد تخفیف برای او اعمال می‌شود و یا اگر فردی نفر 112 ثبت نامی بود، جزء کد سه‌ای‌ها قرار می‌گیرد و به صورت خودکار 8درصد تخفیف به او تعلق می‌گیرد.)

نکته مهم 1: اعتبار 1398 روزه! بلافاصله بعد از اولین ثبت‌نام کننده در دوره گاتریم (نفر شماره یک) آغاز می‌گردد.


نکته مهم 2: پس از پایان تکمیل ظرفیت 398 نفره ثبت نام کنندگان در گاتریم، سطح‌ها و کدهای فوق تا پایان اعتبار 1398 روزه! برای نفرات جدید اعمال نخواهد شد.


نکته مهم 3: در صورت انصراف در هر مرحله‌ای و عودت وجه پرداختی در اولین دوره ثبت نامی، کد تخفیف و سطح دانش‌پذیر نیز حذف خواهد شد.

تخفیف برای ثبت‌نام گروهی

شرایط استفاده: هنگام ثبت‌نام دوره در سایت، ثبت نام گروهی را بر اساس تعداد مورد نظر انتخاب کنید. (با سایر تخفیف‌ها قابل تجمیع نیست)

تخفیف برای خانوداه‌های شهدا، جانبازان، فرهنگیان، اساتید دانشگاه

دانش‌پذیران گرامی که از اعضا محترم خانواده، شهدا و جانبازان و فرهنگیان، اساتید دانشگاه هستند می‌توانند برای ثبت‌نام در دوره‌های گاتریم از 10% تخفیف استفاده کنند.

شرایط استفاده: برای هماهنگی و ارسال مدارک جهت گرفتن کد تخفیف اختصاصی با هر فرد با پشتیبانی گاتریم تماس بگیرید. (با سایر تخفیف ها قابل تجمیع نیست. ضمنا کد تخفیف اختصاصی هر فرد برای ثبت‌نام در کلیه دوره‌های گاتریم قابل استفاده است.)در این نوع تخفیف دانش‌پذیران برتر اول و دوم و سوم هر دوره اگر برای سایر دوره‌ها قصد ثبت نام داشته باشند می‌توانند از شرایط تخفیف مذکور استفاده نمایند.

تخفیف برای دانش‌پذیران برتر

شرایط استفاده: دانش‌پذیر تا یک سال پس از تاریخ اتمام دوره خود می‌تواند در انتخاب سایر دوره‌ها (فقط یک دوره) از این تخفیف استفاده نماید. (با سایر تخفیف‌ها قابل تجمیع نیست) اگر پیشنهاد خاص و جذابی برای افزایش نوع و میزان تخفیف‌ها دارید می توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.