گاتریم: گام‌های آموزشی تحول‌آفرین، رسالت ایرانی ماست.

ما در گاتریم، تنها به سوالات شما پاسخ نمی‌دهیم بلکه سوالات جدیدی در ذهن شما ایجاد می‌کنیم. بیش و پیش از آنکه به شما مهارت‌های علمی و فنی را آموزش بدهیم، مهارتِ ذهنیِ مهمِ «یادگیری» را در شما نهادینه می‌کنیم.

اگر این ویژگی‌ها را دارید، باید سری به گاتریم بزنید:

فعالیت 15 ساله در حوزه آموزش کمک کرد تا نگرانی‌ها و دغدغه‌های علاقمندان و اساتید را بیشتر درک کنیم و ایده اصلی موسسه گام‌های آموزشی تحول‌آفرین تحت برند گاتریم پایه ریزی شد.

در فضای آموزش کشور شاهد مشکلات متعددی هستیم، از جمله:

گاتریم در سال1395 توسط یک تیم مجرب و متخصص  با هدف برگزاری دور‌ه‌های مهارت‌محور، آموزش اخلاق حرفه‌ای  و رعایت استانداردهای آموزشی با بهره‌گیری از تجربه اساتید بنام و صاحب کسب‌وکار فعالیت خود را آغاز نمود.

با برگزاری 2 دوره گیمیفیکیشن در برج میلاد تهران و پارک علم و فناوری یزد که با استقبال بسیار علاقمندان مواجه گردید و گاتریم در مسیر اجرایی خود قرار گرفت.

در سال 1397 با هم‌اندیشی مدیران ارشد مجموعه، زیرساخت و سرفصل‌های آموزشی بازبینی و وب سایت جدید با قابلیت‌های به‌روز طراحی گردید و دوره‌های کوتاه مدت از قبیل: سئو برای مدیران، فروش و بازاریابی، بازاریابی محتوا،  گیمیفیکیشن و غیره با حضور علاقمندان برگزار گردید.

در اواخر سال 1398 بدلیل شیوع پاندمی کرونا فعالیت گاتریم متوقف شد زیرا به ایجاد تعاملات و شبکه‌سازی حرفه‌ای میان دانش‌پذیران اعتقاد داریم. (از آذر ماه سال 1400 برگزاری دوره‌ها از سر گرفته شد.)
در گاتریم اعتقاد داریم آموزش فراتر از کتاب و جزوه است و ایمان داریم می‌توان در مسیر آموزش، نه تنها بستری برای یادگیری و تجربه باشیم، بلکه شرایط رشد و توسعه مهارت‌های شغلی را فراهم آوریم.

تیم اجرایی گاتریم

WhatsApp Image 2021-12-15 at 3.26.03 PM

مریم حبیبی

مشاور آموزشی

صمد طاهری

صمد طاهری

سر گروه اجرایی

pic3

مریم حسینی

مدیریت گاتریم

صمد طاهری

صمد طاهری

سر گروه اجرایی

pic3

مریم حسینی

مدیریت گاتریم

WhatsApp Image 2021-12-15 at 3.26.03 PM

مریم حبیبی

مشاور آموزشی