همه شما دوستداران گاتریم به احتمال بسیار زیاد با سایت آی بازاریابی به مدیریت مسعود محمدی آشنایی دارید. وب سایت ibazaryabi.com پس از برگزاری چندین دوره مختلف آموزشی از جمله دوره آموزشی طراحی برنامه بازاریابی و …، اینک با همکاری گاتریم تصمیم گرفته شد تا اولین دوره آموزشی بازاریابی املاک با رویکرد فروش پروژه‌های ساختمانی را در ایران برگزار کند.

 

همانطور که می دانید تیم گاتریم که با شعار “گام‌های آموزشی تحول‌آفرین، رسالت ایرانی ماست” فعالیت تخصصی خود را پیش می‌برد، درصدد آن است تا با ایجاد و برنامه‌ریزی صحیح فرصت‌های مناسب‌تری را از جهت آموزش، یادگیری و تعالی برای همگان مهیا سازد. بنابراین برگزاری سلسه کارگاه‌های علمی و تجربی را به‌صورت تخصصی در هر رشته و زمینه، بخشی از برنامه خود قرار داده است. 

و اما چرا باید در اولین دوره بازاریابی املاک با رویکرد فروش پروژه های ساختمانی شرکت کنیم؟

این دوره آموزشی بازاریابی املاک که پیشتر به آن اشاره کردیم قرار است در تاریخ پنجشنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۵ در قالب یک دوره یک‌ روزه و چهار جلسه آموزشی ۱.۵ ساعته با تدریس آقای مسعود محمدی در هتل المپیک تهران برگزار شود.

فرصت مشاوره حضوری

متفاوت از دوره‌های آموزشی مختلفی که عموماً در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود، این دوره آموزشی توسط شخصی برنامه‌ریزی‌شده و تدریس می‌شود که غیر از سابقه ارائه مشاوره به ده‌ها شرکت و کسب‌وکار در حوزه‌ها و صنایع مختلف در سطح ایران، بیش از ۱۰ سال است که در حوزه بازاریابی، برند، تبلیغات و فروش تحقیق و مطالعه می‌کند که دو کار منحصربه‌فرد او در بازار املاک ایران یکی ” پیش‌فروش ۱۰۴ واحد تجاری در ۴ ساعت” و دیگری پروژه‌ای ساختمانی است که در اوج دوران رکود بازار ملک توانست مبلغ قابل‌توجهی نقدینگی به مالکان آن پروژه تزریق نماید. بنابراین یکی از مهم‌ترین دستاوردهای شرکت در این دوره آموزشی آشنایی با تجربیات یکی از کارشناسان بنام در حوزه املاک و امکان هماهنگی برای استفاده از تجربیات فردی است که قبل از روی آوردن به امر آموزش به‌عنوان مسئولیت اجتماعی برند، نکته به نکته این مطالب را در عمل و در بازار املاک آزموده و نتایج حقیقی و کاربردی آن بر وی مسجل شده است.

شبکه‌سازی و توسعه کسب‌وکار

مخاطبین این دوره آموزشی کسانی نیستند جز مدیران ارشد و میانی شرکت‌های ساختمانی، انبوه‌سازان و مدیران و مشاوران دفاتر املاک – – اگر شما هم یکی از افراد فعال در این بازار پررقابت در این شرایط فعلی هستید با خواندن همین دو خط قبل به‌خوبی به ارزش‌های نهفته در این‌یک روز دوره آموزشی پی برده‌اید که یکی از کوچک‌ترین‌های آن ارتباط گرفتن با فعالانی از این حوزه است که خود با داشتن تجربه و علم تخصصی این حوزه بازهم در پی کسب اطلاعات، دانش و تجربه روز بازار هستند. پس چه فرصتی بهتر از این برای ارتباط گرفتن، معرفی کردن، شناختن رقبا و توسعه شبکه تخصصی خودتان . . . ؟؟؟؟

نتیجه‌گیری

قصد ندارم برای شما نتیجه‌گیری کنم، فقط پیشنهاد می‌کنم اگر فعالیت‌های مختلف بازاریابی در حوزه املاک را آزموده‌اید و از آن‌ها نتیجه‌ای در نگرفته‌اید و نمی‌توانید آینده بازار خودتان را پیش‌بینی کنید، دوره یک‌روزه بازاریابی املاک با رویکرد فروش پروژه‌های ساختمانی را از دست ندهید.